O Kancelarii Adwokackiej

Prowadzący Kancelarię adwokat Bartosz Czupajło od 2013 r. jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończył z wyróżnieniem. W ramach doskonalenia zawodowego adwokat Bartosz Czupajło ukończył Podyplomowe Studia Prawa Karnego Skarbowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim, a wcześniej Szkołę Prawa Brytyjskiego organizowaną na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge. Od 2010 roku nieprzerwanie zawodowo zajmuje się prawem, angażując się równolegle w projekty bezpłatnej pomocy prawnej prowadzone przez uniwersyteckie poradnie prawne i organizacje pozarządowe.

Kancelaria posiada bogatą praktykę w obsłudze Klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi, wywiadowniami gospodarczymi oraz prawnikami na terenie Wielkiej Brytanii (ang. barristers), co pozwala nam na świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Zapraszam do współpracy

podpis

Nasze 4 filary współpracy z klientami

ico_hands

Zaufanie i relacje
z Klientem

Z powodzeniem budujemy relacje z naszymi Klientami. Z wieloma z nich współpracujemy z sukcesem od dawna – dzięki temu dobrze znamy ich problemy oraz potrzeby. Wierzymy, że najważniejsze w budowaniu prawidłowych relacji między prawnikiem i Klientem jest oparcie ich na pełnym zaufaniu, dlatego każdym naszym działaniem staramy się na to zaufanie pracować.

ico_lock

Gwarancja profesjonalizmu
i poufności

Wiemy, że nasi Klienci powierzają nam sprawy o niezwykle doniosłym znaczeniu dla ich życia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa prawna, którą od nas otrzymują, spełniała najwyższe standardy. Obowiązek zachowania tajemnicy adwokackiej uznajemy za bezwzględny i nieograniczony w czasie, w związku z czym trzymamy takie standardy pracy i stosujemy takie zabezpieczenia, które gwarantują pełną dyskrecję informacji powierzanych nam przez Klientów.

ico_scope

Indywidualne i elastyczne
podejście

Wyznajemy zasadę, zgodnie z którą nie ma dwóch takich samych spraw. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy nasze działania do jego konkretnej sytuacji. Nie stosujemy schematów, dzięki czemu nasi Klienci zawsze otrzymują wsparcie skrojone na miarę ich potrzeb.

ico_books

Fachowość
i przygotowanie

Podstawą każdego naszego sukcesu jest przede wszystkim doskonałe przygotowanie merytoryczne i znajomość przepisów prawa oraz procedur, w ramach których podejmujemy działania w prowadzonych przez nas sprawach. Gruntowne wykształcenie uniwersyteckie prawników współpracujących z Kancelarią uzupełnione studiami podyplomowymi i szkołami prawa obcego gwarantuje reprezentację interesów naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Publikacje i wypowiedzi dla mediów

 • forAnaliza 16/2016: Postępowanie sądowo-administracyjne w Polsce i Wielkiej Brytanii – analiza porównawcza na podstawie praktyki Zobacz artykuł

 • wk-new-logo

  Ekspert FOR: polskie sądy i urzędy mogłyby w Wlk. Brytanii wiele się nauczyć

  Zobacz artykuł

 • logo-rpDeregulacja zawodu detektywa niesie zagrożeniaZobacz artykuł

 • logo-gpNowa ustawa łamie konstytucyjne prawo do zgromadzeń?Zobacz artykuł

 • logo-mpDopuszczalność kontaktowania się obrońcy ze świadkiem, s. 122Zobacz artykuł

 • logo-ziphZmagania przedsiębiorców z przepisami i administracją, s. 12Zobacz artykuł

Wiedza i kompetencje

 • logo_uw
 • adwokatura_polska_white
 • logo_uj
 • logo_blc